Mooste Viinavabrik

Tagasiside

19.06.2014 Arvan et Lõuna Eesti piirkonna üks paremaid ürituste korraldamise kohti , seda nii tervikmiljöö kui ka teenenduse poolest. Olete suutnud antud kohas oskuslikult leida ka filosoofilised alused ! Nii administreerimisega seotud tüdrukud kui köögipersonal - korralik, puhas, viisakas, aus ja väga heal tasemel. Jätkuvat edu teile ja loodan et suudate taset hoida.

Olev

26.07.2014 Täname veelkord. Teil on väga hea meeskond ja kõik toimub ladusalt ja sujuvalt. Olge edaspidi sama tublid ja veel tublimad!

Marian ja Priit

26.08.2013 Veel tahtsime teid isiklikult kui ka Viinavabrikut tänada. Peoeelne korraldamine ja koostöö teiega läks ludinal ja olite alati valmis meie soovidele kenasit vastu tulema. Suur aitäh selle eest!

Lisaks on Viinavabrik ise lihtslat super koht - nii ilus seest kui väljast ja kena teenindusega ja suurepärased võimalused toredateks ettevõtmisteks. Aitäh!

Soovitame teid kindlasti edaspidi, kui tekib võimalus.

 

Head,

Krista ja Mikk

5.07.2013 Meil jätkub Viinavabriku naiskonnale ainult kiidusõnu. Vastuvõtt ja teenindamine oli väga professionaalne ja ülisõbralik. Mõtlesime kaua, kuidas seda sõnastada, et teised päriselt aru saaksid, kui rahule me jäime ja lõpuks mõtlesime välja - see oli sama hea, kui meile oleks pulmapidu korraldanud meie enda armastavad pered, kogu see hoolivus ja sõbralikkus oli väga meeldiv ja samas ka professionaalne. Aitäh Teile!

Liisi ja Mait