Mooste Viinavabrik

Lõõgastumiseks

Mooste Viinavabriku õhkkonda ja rahulikku keskkonda on kiitnud kõik külastajad. Teenindus on personaalne ning professionaalne. Soovime, et teie lühipuhkus Moostes oleks veelgi lõõgastavam ning seepärast pakume teile võimalust ette tellida hoolitsusi:

Klassikaline massaaž

Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele ning mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui füüsilise ülepinge korral. Massaži viiakse läbi spetsiaalsel matil vastavalt kliendi soovile kas 30 või 60 minutit. 

Vastunäidustused: pahaloomulised kasvajad, rasked südame-, neeru ja kopsuhaigused, nakkushaigused, hüübimishäired, veenilaiendid ja põletikud, põletikulised haigused.

Hiina Tuina massaaž

Massaaži lõpptulemusena lõõgastuvad lihased, paraneb vere-, energia- ja lümfiringlus, käivitab keha eneseabi süsteemi. Massaaž tagab hea ainevahetuse ja korras immuunsussüsteemi. On tõhus erinevate selja- ja liigesevalude korral. Sobib krooniliste valude, spordivigastuste, stressi ja peavalude korral. Viiakse läbi spetsiaalsel matil vastavalt kliendi soovile kas 30 või 60 min.

Vastunäidustused: lahtised haavad, nahahaigused, hemofiilia, luumurd, liigese luksatsioon, rasedus, menstruatsioon, akuutsed siseorganite haigused, psühhiaatrilised probleemid.

Aja ja külastuse broneerimiseks kirjuta: info@viinavabrik.ee